English Latviešu Romănă Eesti 

7.a klase, Labdarības skola 2016 Mazsalacas vidusskolā, 8.,9.,10. februāris 10.02.2016.

Children, education

Autor:
Ance Cirša

Ance Cirša

Biedrība "Ziemeļvidzemes Ģeoparks"

Ohodnoť:

Zdieľaj:

8. februārī no rīta devāmies pie Mazsalacas novada Sociālā dienesta vadītājas Agritas Bērziņas, lai iegūtu informāciju par darāmo darbu. Saņēmām sarakstus ar apciemojamajiem sirmgalvjiem un dāvaniņas, ar ko iepriecināt sirmgalvjus un padarīt viņu ikdienu nedaudz gaišāku. Sadalījāmies grupās, katrs devās uz citu Mazsalacas novada vietu.
Sirmgalvji bija ļoti priecīgi un pārsteigti par dāvaniņām. Daudzi vēlējās aprunāties un pastāstīt par saviem jaunības gadiem, nodarbošanos, ģimeni un dzīves gājumu.
Kopā iepriecinājām aptuveni 40 vecāka gadu gājuma cilvēkus. Gājām pie cilvēkiem Skaņkalnes pagastā, Sēļos, Ramatas pagastā un Mazsalacas pilsētā.
9. februārī no rīta devāmies uz Valmieras Olimpisko centru, lai trenētos Ledus gladiatoriem.
Atgriežoties skolā devāmies uz meiteņu mājturības kabinetu, lai gatavotu pankūkas un smaržīgu ābolu plātsmaizi. Gatavojot šos gardumus noteikti nedaudz satuvinājāmies un kļuvām draudzīgāki. Arī ar skolotāju satuvinājāmies un iepazinām viens otra pavisam citu pusi.
10. februāŗī no rīta devāmies uz Mazsalacas novada Sociālo dienestu, lai pastāstītu kā mums gājis pirmdien, apciemojot sirmgalvjus. Katra stāsts likās ļoti interesants un savādāks no citiem. Kopumā visiem gājis ļoti labi un visi labprāt šo darbu darītu atkal. Krāsojām cilvēciņus tādās krāsās, kādas bija mūsu izjūtas ejot pie sirmgalvjiem.